USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Ribeirao Preto Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Ribeirão Preto Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Ribeirão Preto Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel

Avanceret Booking
2026-09-25
2026-09-26

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

45

Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel 4*


Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel er en 4-stjernet bolig inden for 2 km af Parque Ecológico Maurilio Biagi.

Ribeirão Indkøbscenter ligger 10 minutters kørsel fra hotellet. Stedet placeret 4 km fra centrum af Ribeirão Preto. Gæster kan også spadsere til Feira do Canto. Det nærmeste busstoppested er Avenida Independencia, inden for kun 650 meter.

Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel tilbyder overnatning i 162 værelser med en personlig værdiboks og en minibar. Værelserne har badefaciliteter, herunder handicapvenlig brusekabine og en vask.

Pub Cervejarium Cervejas Especiais kan man nå inden for 6 minutters gåtur.

  • Lokale seværdigheder
  • Feira do Canto
    500 m
  • Parque das Artes
    1,2 km
  • Iguatemi Ribeirão Preto
    1,3 km
  • Ribeirão Indkøbscenter
    800 m
  • Praça Omilton Visconde
    1,4 km
  • Cervejaria Lund
    1,2 km
  • Extra Supermercado
    1,3 km
  • UCI
    1,1 km
  • Figueiredo Ferraz-instituttet
    1,4 km
  • Lufthavne
  • Ribeirao Preto Lufthavn
    12 km

På hotellet

General

  • Sikkerhedspengeskab

På værelset

  • Minibar
  • Dagligstue
  • Vask på værelset
  • Fladskærms TV
  • Parketgulv

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:59
Udtjekning: indtil 12:00

Ofte stillede spørgsmål

  • 🚪

    Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel?

    Det Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel tilbyder Suite med to soveværelser, Værelse med to enkeltsenge og Værelse med en queensize-seng at vælge imellem.
  • ❓

    Må vi bringe vores kæledyr til Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel?

    Ja, kæledyr er tilladt på Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-25
2026-09-26

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Matiz Vilaboim Ribeirao Preto Hotel, Brasilien

535 Avenida Coronel Fernando Ferreira Leite, Ribeirão Preto, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved